ПРОДУКЦIЯ

НОВИНИ

˳ 鸭冷 殠 椮宿

Зоря Каховщини – кращі овочі оптом від виробника

Помідори та цибуля, капуста та баклажани, морква та буряк – основні овочі, які вирощує фермерське господарство «Зоря Каховщини».

В 2011 маркетинговому році ми пропонуємо купити такі овочі оптом як помідори, цибуля, капуста, морква, баклажани, болгарський перець та буряк. Ми маємо овочесховище (цибуля, морква, буряк, капуста), звідки можна купити овочі оптом до кінця березня – початку квітня.

Цибуля оптом

В 2011 році ми пропонуємо купити цибулю таких сортів яу Кенді, Тіога, Антилопа, Стерлінг, Ред Запелін ("СЕМІНІС"), Тареско, Вольф («Нікерсон Цван»), Пандеро («Нунемс»).
З 1 червня 2011 можливо придбати озиму цибулю. Відвантаження: 20-40 тонн на день.
З 15 серпня 2011 пропонуємо цибулю на закладку. Відвантаження: 20-80 тонн на день.

 

Томати оптом

В 2011 році пропонуємо купити помідори таких сортів як Перфектпілд, Флорида ("СЕМІНІС").
З 25 липня до перших заморозків (середина-кінець жовтня) пропонуємо помідори: 10-40 тонн на день.

 

Капуста оптом

Вирощуємо капусту таких сортів як Структон («Нікерсон Цван»), Анкома («Рійк Цван»).
З 15 липня пропонуємо капусту оптом: 5-10 тонн в день.

Коротко про нас

Ми знаходимося в с. Кам’янка Каховського району Херсонської області: там, де родюча земля дає щедрі врожаї. Наше господарство вирощує овочі та інші культури (пшеницю, рапс, соняшник) вже більше 20 років. В 2000 році ми стали найкращим фермерським господарством України. Площа посівів овочів –  більше ніж 120 га, що робить нас одними з найбільших виробників овочевої продукції на території Херсонської області. Для вирощування овочів ми використовуємо крапельне зрошення та найсучасніші засоби захисту рослин, що дозволяє отримувати якісну овочеву продукцію, яка відповідає найвищим стандартам. Ми використовуємо насіння таких компаній як. «Семініс», «Нікерсон Цван», «Нунемс» та «Рійк Цван».

Інші овочі оптом: болгарський перець, баклажани, морква, буряк

В 2011 році ми пропонуємо такі овочі як болгарський перець, баклажани (Валентина «Семініс»), морква (Абако, Роял Форте, Віктория «Семініс») та буряк (Болівар «Нунемс»).

З 15 липня та до перших заморозків пропонуємо болгарський перець та баклажани: 10-40 тонн на день.

З 1 жовтня - буряк: 10 тонн на день.

3 1 серпня - морква: 5-10 тонн на день.